Zaproszenie na spotkanie informacyjne

Szanowni Państwo,

Kierunek pielęgniarstwo Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi wraz z Partenrem projektu Miejskim Centrum Medycznym im. dr K. Jonschera w Łodzi serdecznie zaprasza przedstawicieli Uczelni z całej Polski na pierwsze spotkanie informacyjne organizowane w ramach projektu „Program rozwojowy AHE w zakresie kształcenia praktycznego na kierunku pielęgniarstwo”, którego celem jest wypracowanie dobrych praktyk w zakresie wdrażania programów rozwojowych z wykorzystaniem Centrum Symulacji Medycznej.

Państwa udział w spotkaniu będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń w zakresie innowacyjnego nauczania z wykorzystaniem nowoczesnych metod opartych na  symulacji medycznej.

W przypadku zainteresowania udziałem w spotkaniu prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 17 stycznia 2020 r. na adres csm@ahe.lodz.pl lub telefonicznie 42 29 95 635. Do udziału w spotkaniu zapraszamy przede wszystkim osoby związane z działalnością centrum symulacji medycznej (ze względu na ograniczoną ilość miejsc maksymalnie 2 osoby).

RAMOWY PROGRAM SPOTKANIA

Zdjęcia: 

Lider projektu

Partner projektu
Wartość projektu: 2 599 888,72 zł
Dofinansowanie projektu z UE: 2 599 888,72 zł